Akcja - Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Od 23.09.19 do 10.01.19 uczniowie ZS ATENA mogą uczestniczyć w akcji: “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Jest to część projektu ekologiczno – edukacyjnego o nazwie : “Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Praktyczną stroną jest zbiórka elektrośmieci prowadzona we współpracy z placówkami oświatowymi na terenie całego kraju.

Akcją z ramienia ZS ATENA kieruje Pan Tomasz Kraszewski.

dzieci recykling