“KOLOROWE ŚMIETNIKI”

W ramach akcji  “Sprzątanie Świata” zapraszamy uczniów ZS ATENA do udziału w konkursie biologicznym pod nazwą:

Klasy 1-4 SP będą wykonywały pracę grupową (1 plakat na klasę). Dyplomu i nagrody będą przyznawane zespołowo – szczegóły u Pani Klaudii Perczak

Klasy 5-8 SP oraz LO : narysowanie dowolną techniką plakatu (maksymalnie 2 uczniów na plakat). Uczniowie za zajęcie 1-3 miejsca otrzymają dyplomy i nagrody.

Prace należy dostarczać do świetlicy szkolnej w dniu 24.09.19 w godz. 8.00-9.00 oraz 13.00-15.00. Szczegóły u Pani Izabeli Tarnawy.

potrojny kosz sortowanie smieci